TAJEMSTVÍ svěží a pevné pleti ... závisí totiž na množství kolagenu v těle

Odložte LIFTING nebo FACE LIFT na později!
Nedostatkem kolagenu dochází k narušení stávajících, oslabených a věkem poškozených kolagenových vláken. Nastartujte obnovu narušených kolagenních vláken - prospěje to nejen PLETI, ale i celému tělu!

Poznejte minimálně 5 důvodů, proč si zvolit kolagen Inventia

Hlavní funkce kolagenu:
Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání., na kterém závisí elasticita cév, vazů, šlach, mladistvost pokožky, její pružnost, hladkost a jemnost. Kolagen je též možné aplikovat interně i externě v podobě kvalitního přírodního transdermálního kolagenu, který se vstřebává pokožkou. Jednou z příčin stárnutí je postupně klesající produkce tělesného kolagenu asi od třicátého roku věku a následkem úbytku je stárnutí- nejen pleti, ale i celého těla.

Přírodní kolagen Inventia ®

Přírodní kolagen INVENTIA

jako jediný poskytuje neuvěřitelnou sílu jedinečného přírodního NATIVE KOLAGENU v podobě trojité šroubovice.

Toto není tedy další produkt s levnými a neefektivními hydrolyzovanými proteiny nebo jinou směsí, která má slovo “kolagenem“ pouze ve svém názvu, nikoliv ve výrobku. Toto je "živý" produkt!

Čím se liší ,,živý,, kolagen INVENTIA od jiných přípravků s kolagenem?

Hydrát rybího kolagenu je roztokem z čistého kolagenu, z biochemického hlediska stále "živého", a proto také biologicky aktivního. Kolagen Inventia je biologicky aktivní, díky tomu se snadno zapojí do tvorby tělesného kolagenu a povzbudí lidské buňky k produkci vlastního kolagenu. Takové schopnosti vykazuje pouze kolagen získávaný z ryb.
Kolagen Inventia obsahuje vysoký obsah čistého kolagenu v gelu (okolo 45 %).
Na kosmetickém trhu se můžeme setkat s mnoha krémy a dalšími výrobky s kolagenem - viz. DRUHY KOLAGENU

DRUHY KOLAGENU

Kolageny se rozlišují  podle toho, jak jsou získávány a podle způsobu čištění. Zjednodušeně můžeme kolagenové produkty na trhu rozdělit do dvou základních skupin:

  • Kolagen vyráběný z vepřových a hovězích kůží - nejdostupnější klasická želatina, která není hydrolyzována, je velmi špatně stravitelná a jako proteinový zdroj nevhodná. Hydrolyzát kolagenu se používá zejména k obohacení lidské výživy o kolagenní bílkoviny v kloubních přípravcích, v kosmetice, ale také v laciných proteinových nápojích, kde uměle zvedá obsah proteinů. Působí povrchově a krátkodobě. Organismus jej odmítá jako cizorodou látku.
  • Biologicky aktivní „živý“ přírodní rybí kolagen (podobný kolagenu lidskému) - rychle se vstřebá a následně spojí s "našimi" kolageními vlákny. Tato vlastnost je velmi důležitá. Kromě okamžitého omlazujícího efektu, stimuluje obnovu vlastního kolagenu. Kdo používá kolagenovou kosmetiku pravidelně, po čase zjistí, že ho jeho pokožka přijímá stále méně. Většina rybích kolagenů na trhu, snese bez trvalého poškození teplotu do 15stupňů C.

Navíc žádný z producentů neuvádí, jaký podíl čistého kolagenu ve složení svého výrobku obsahuje. Obvykle to není více než 5 - 9% z celkového složení.
Obvykle však obsahují kolagen získaný z dobytka( vepřového a hovězího). Metody používané k získání kolagenu od krav nebo prasat jsou chemicky agresivní , protože používají velmi silné kyseliny , což vede ke vzniku produktu , který není přírodní, na rozdíl od přírodního kolagenu INVENTIA ®.


Přírodní ( RYBÍ) kolagen INVENTIA ® má konzistenci snadno vstřebávájícího se gelu , který obsahuje více než 90% kolagenu v sušině . Kolagen se získává z kůže ryb , a proto je bez choroboplodných činitelů. Navíc inovativním způsobem, který udržuje prostorovou, nativní strukturu trojité šroubovice při teplotách v rozmezí 5 - 28 ° C .

Firma Inventia ® ve svých laboratořích vynalezla unikátní (patentovanou) metodu pro získávání třířadého biologicky aktivního kolagenu z kůží jeseterovitých ryb (tolstolobiků), prostřednictvím hyperfiltrace přes hedvábná vlákna.
Nemá to tedy nic společného se způsoby získávání kolagenu u jiných firem.

A to především tím, že kolagen obsažený v INVENTIA ve výrobcích je kolagenem rybím, s identickou stavbou jako kolagen u člověka, který si zachovává svoji biologicky aktivní schopnost vestavby pod pokožku.
Na trhu jsou i další výrobky s "Kolagenem" obsaženým v krémech a jiných kosmetických výrobcích nebo doplňcích stravy - ALE POZOR - může se jednat o  kolagen hovězí = biologicky neaktivní želatinou, rozemletými fibroblasty hovězích bílkovin.

INVENTIA ® CERTIFIKATY

ISO 9001:2008 - Bezpečnost kvality (Quality Management System) 
ISO 22000:2005 - Bezpečnost potravin (Food Safety Management System)
ISO 22716:2007 - Správná výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practices for the Cosmetic Industry)

Kvalita kolagenu je neustále sledována laboratořemi pro kontrolu kvality. Přípravek je rovněž pravidelně testován na mikrobiologické vlastnosti za nezávislé centrum.
Přírodní kolagen INVENTIA je RYZE přírodní přípravek, získaný z kůže Hypophthalmichthys molitrix (Tolstolobik bílý) pomocí jemné extrakce v laboratoři.

Přírodní kolagen INVENTIA ® poskytuje pokožce vše, co potřebuje - " živý " kolagen .
Jediný kolagen na světovém trhu, který lze uchovávat i v pokojové teplotě do 28°C.

Kde koupíte ORIGINAL KOLAGEN INVENTIA?

WEB - ESHOP - nákup s 10% SLEVOU - posíláme i na Slovensko!
 


 

Kontakt

kolagen original
WEB: https://www.kolagen.wbs.cz/

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode